Hypnóza

grafika rozhoupané hodiny na řetízku

Hypnóza je velmi podobná relaxaci v tom, že tělesné i duševní složky se musí řešit společně.Hypnóza je velmi hluboký stav uvolnění mysli, kde je důležité spojení mezi vašimi myšlenkami, emocemi a chováním.Hypnóza nám pomůže soustředit se na konkrétní problém vašeho života, pomocí kterých vás naučí, jak přistupovat k životu pozitivním způsobem.

Hypnózu lze použít, jako součást léčebného procesu pro určité psychické poruchy. Jen zřídka kdy je použita jako primární léčba, ale hypnóza je velmi prospěšná, používá-li se k relaxaci a komunikaci pro více komplexní terapeutický přístup.

Hypnoterapie

Hypnoterapie využívá při léčbě poruch chování hypnózu.Ta slouží především k vyvolání relaxace a podpora motivace. Klient v hypnotickém stavu je více vnímavý na návrhy terapeuta, proto terapeut může lépe soustředit mysl klienta k dosažení svých cílů a zbavení problémů.

Hypnóza pro budování sebevědomí a vlastní úcty.

Klienti přicházející na hypnoterapii mají velké problémy.Základní faktor problémů je nedostatek sebedůvěry, dále stres.Hypnóza využívá posilování vlastního ega, cílem je změnit pohled na sebe, komunikaci.Hypnóza velmi dobře funguje pro zvýšení sebevědomí, a je zbytečné mít z hypnózy obavy.

Využití hypnózy pro zvýšení sebevědomí.

Naučíte se relaxovat přirozeně a řešit těžké situace s klidem.

Budete rozvíjet vlastní sebeúctu a pracovat na pozitivním myšlení.

Hypnóza Vám pomůže být sebevědomý.

Naučíte se očekávat více a věřit ve své schopnosti.


Kontakt

Adresa:
Mgr Eleni Karakeva
Pražská 16
102 00, Praha-Hostivař


E-mail:
karakeva@psyche-karakeva.eu

Tel.:
775 675 785