Life koučink

grafika kouč pomáhá dosáhnout cíle

Životní koučink je univerzální proces, který může být použitý ve všech oblastech života. Většina z nás má určité životní a profesní cíle, které chce dosáhnout. Může se stát, že někdo stojí na rozcestí a nemá ani představu co dělat. Jako osobní kouč vám pomohu najít potenciál k dosažení cílů a najít směr života. Budeme pracovat na tom, aby váš život nebo práce byla inspirativní cesta, která vás naplňuje a dělá šťastným vás a vaší rodinu, přátele. Vytvoříme společně plán, a budeme postupovat k dosažení cíle. Pokud hledáte life kouče, mám principy a zkušenosti, které vám pomohou k nalezení a dosažení životního a pracovního úspěchu.

Co můžete od koučování získat

Life koučink vám pomůže k sebepoznání, najít to co opravdu chcete a potom překonat překážky k dosažení. Zjistit vaše silné stránky a použít je pro váš lepší život, lepší práci a tím být spokojený a šťastný. Zjistite co opravdu od života chcete a vytvoříme společně cestu k úspěchu a štěstí. Díky life koučinku se naučíte spojit své síly a nadání pro vytvoření a vybudování svých snů. Zlepšit profesní a osobní vztahy, vybudovat důvěru a respekt. Life koučink vás bude motivovat a inspirovat.

Využíjte Váš plný potenciál

Většina rozhodnutí, která v životě děláme, jsou založena na našich naučených principech víry, hodnot. Je dobré tyto hodnoty znát, ale důležitější je tyto hodnoty využít co nejvíce správně společně s myšlenkami a emocemi do plného potenciálu. Neváhejte a objednejte se na úvodní konzultaci, kde společně zjistíme jestli je life koučink pro vás vhodný a dosáhněte v životě svých cílů. Je možná i skype konzultace.


Kontakt

Adresa:
Mgr Eleni Karakeva
Pražská 16
102 00, Praha-Hostivař


E-mail:
karakeva@psyche-karakeva.eu

Tel.:
775 675 785