Nabídka služby hypnoterapie a hypnózy v Praze

775 675 785 Dle tel. domluvy(Pondělí-Pátek)

Hypnóza

Hypnóza je velmi podobná hluboké relaxaci. Při hypnóze dochází k velmi hlubokému uvolnění mysli, díky tomu lze lépe pracovat s myšlenkami, emocemi a měnit způsob chování na nepříjemné situace. Hypnóza nám pomůže soustředit se na konkrétní problém vašeho života, díky tomu se naučite jak přistupovat k životu pozitivním způsobem.

Hypnoterapie využívá při léčbě poruch chování hypnózu.Ta slouží především k vyvolání relaxace a podpora motivace. Klient v hypnotickém stavu je více vnímavý na návrhy terapeuta, proto terapeut může lépe soustředit mysl klienta k dosažení cílů a zbavení problémů.

Hypnózu lze použít, jako součást léčebného procesu pro určité psychické poruchy. Jen zřídka kdy je použita jako primární léčba, ale hypnóza je velmi prospěšná, používá-li se k relaxaci a komunikaci mezi klientem a terapeutem pro více komplexní terapeutický přístup.

  • Naučíte se relaxovat přirozeně a řešit složité situace s klidem
  • Budete rozvíjet vlastní sebeúctu a pracovat na pozitivním myšlení
  • Hypnóza Vám pomůže při budování sebevědomí
  • Naučíte se,více věřit ve své schopnosti

Klienti přicházející na hypnoterapii mají velké problémy.Základní faktor problémů je nedostatek sebedůvěry, dále stres. Hypnóza využívá posilování vlastního ega, cílem je změnit pohled na sebe. Hypnóza velmi dobře funguje pro zvýšení sebevědomí.

Poradenství

Poradce pomáhá klientovi pěstovat pocit bezpečí a důvěry, protože takové prostředí je zásadní pro úspěšné terapeutické sezení.

Jak můžu pomoci